Skip to main content

Na fotce je krevní obraz kamaráda. Ty zakroužkované bílé tečky jsou těžké kovy, jak mi vysvětloval, když jsme se přes kávu dívali na tuto fotku v jeho mobilu. Nejde přitom o žádnou “anomálii”. Přítomnost toxických těžkých kovů v krvi je dnes totiž vcelku častá😢.

Příčinou je znečištění životního prostředí – těžké kovy si najdou cestu do našeho organizmu přes vodu, kterou pijeme, vzduch, který dýcháme i jídlo, které jíme.

Proč jsou těžké kovy v krvi problémem?

Těžké kovy se v našem těle umí navázat na životně důležité složky buněk (např. bílkoviny apod.), a pak v těle vyvolávají tzv. oxidativní stres💥💣. Podobně jako jiné druhy stresu, i tento “oxidativní druh” narušuje činnost imunitního systému a oslabuje přirozené samouzdravovací schopnosti našeho těla.

Co s tím? Jak odstranit těžké kovy z vody?

I ty můžeš VZÍT ÚTOKEM těžké kovy ve své vodě! 💦🤺 Jak?

  • vem do ruky smrtonosnou zbraň Binchio tyčinku a hoď ji přímo do vody!
  • Když se trefíš, tak chvíli počkej (1 + hod)
  • a vyhrál si bitvu o zdravější vodu😂

A teď vážně, co na to říká VĚDA:
👉K nejnebezpečnějším těžkým kovům zařazujeme olovo, rtuť, arsen či kadmium.
👉aktívní filtrační uhlí z eukalyptu dokáže pohltit z vody těžké kovy olovo, kadmium a chrom s úspěšností 82 až 100%.
👉dle laboratorních testů japonského Kishu binchotanu toto aktivní uhlí významně snižuje podíl těžkých kovů rtuti, hliníku, olova i mědi ve vodě.

Více info s přesnými odkazy na uvedené vědecké studie najdeš v jiném příspěvku o vědeckém zkoumání aktivního uhlí binchotan na našem blogu.

Milan Suchý

Nápad přinést k nám filtrační uhlí té nejvyšší kvality přímo z Japonska jsem dostal po návratu z několikaměsíční cesty napříč Jihovýchodní Asií. V Asii jsme si s manželkou naplno uvědomili, že pitná a chutná voda, jejíž pití nevytváří odpad, není samozřejmostí (i když nám to doma často tak připadá).

Přidat komentář